Ukmergės dist.

Susitarimo memorandumas

Įvadinis susitikimas Ukmergės rajono savivaldybėje

Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus.

Plačiau: www.ukmerge.lt

Supervizijos Ukmergėje

2018 m. lapkričio 28 d. Ukmergėje vyko 4 valandų trukmės  supervizijos, kuriose dalyvavo  Ukmergės rajono savivaldybės Krizių valdymo grupė, Ukmergės r. savivaldybės mero pavaduotoja K. Stepanova,  Ukmergės Rotary klubo narys Mindaugas Kasmauskis. Susitikimo metu analizuoti sudėtingesni pagalbos esant savižudybės rizikai teikimo atvejai, aptarta, kaip viešinti savižudybių prevencijos iniciatyvą, kaip suprasti, kodėl savižudybės rizikoje esantis žmogus atsisako priimti siūlomą pagalbą. Taip pat aptartos iškylančių problemų sprendimo galimybės.