Forumas-konferencija

“Savižudybių prevencijos pamokos Lietuvos savivaldybėse”  sutraukė daugiau kaip 230 dalyvių skaičių iš Lietuvos savivaldybių administracijų, visuomenės sveikatos biurų, poliklinikų, mokyklų, NVO, kurie klausėsi numatytų programoje pranešimų, diskutavo aktualiais prevencijos klausimais, aiškinosi konkrečius atvejus, susipažino su įsigaliosiančiais Sveikatos apsaugos ministro įsakymais dėl asmens psihosocialinio įvertinimo ir savisaugos plano parengimo reglamentavimo. Dėl šio dokumento Konferencijos dalyviai išsakė daug kritinių pastabų, abejojo dėl jo veikimo praktikoje, siūlė jį tobulinti ir pirmiausiai atlikti apmokymus vietose. Konferencijoje buvo pristatyta Apygardos 1462 vykdoma ilgalaikė prevencijos programa, projekto SUPREME AIM veiklos. Forume dalyvavo Tauragės RK, Ukmergės RK, Vilkaviškio RK, Panevėžio RK klubų rotariečiai iš atitinkamų savivaldybių prevencijos valdymo grupių. Taip pat projekte SUPREME AIM dalyvaujančių Anykščių raj., Pasvalio raj., Kupiškio raj., Druskininkų, Marijampolės savivaldybių valdymo grupių nariai.
Konferencijos metu buvo dalinamas lankstinukas apie psichologinės pagalbos kontaktus Kauno mieste, o visiems Konferencijos dalyviams buvo išduoti tokie pažymėjimai.