Lietuvos psichologų kongrese aptartas Rotary projektas

2021 m. balandžio 19-24 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos psichologų kongresas „Patirtis be sienų”, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga.

Balandžio 19 d. buvęs Lietuvos Rotary Apygardos valdytojas Kauno Rotary klubo (RK) narys dr. Vygintas Grinis ir prof. dr. Nida Žemaitienė moderavo diskusiją „Nevyriausybinė organizacija savižudybių prevencijoje: už ir prieš“. Diskusijos dalyviai kalbėjo apie Apygardos Global Grant projektą SUPREME AIM. Savivaldybėse dirbę psichologai ir rotariečiai dalinosi savo mintimis apie projekto rezultatus ir reikšmę.

Psichologų bendruomenė pastebėjo ir įvertino svarų Rotary indėlį savižudybių prevencijos srityje. Dr. Vyginto Grinio koordinuojamas SUPREME AIM projektas tapo gražiu bendradarbiavimo pavyzdžiu, kai vardan bendro tikslo susitelkė psichologai, valdžios atstovai ir Rotary nariai.

Renginyje be Vyginto Grinio dalyvavo šie Rotary bendruomenės nariai: Norimantas Stankevičius (Marijampolės RK), Valentinas Vaškevčius (Marijampolės RK), Gintautas Gegužinskas (Pasvalio RK), Kęstutis Jacunskas (Anykščių RK), Arūnas Burkšas (Klaipėdos Concordia 1826 RK), Algimantas Lukoševičius (Panevėžio RK), Vladas Lašas (Kauno Tauro RK), Bernadeta Domeikaitė (Vilnius Geležinio Vilko RAC).