Spalio 4 d. vyks Forumas-konferencija Kaune

Rotary Apygarda 1462 vykdydama ilgalaikę Savižudybių prevencijos programą kaip Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos psichologijos katedros partneris dalyvauja 2018 metais įgyvendinamame projekte „Savižudybių prevencijos iniciatyvos plėtra Lietuvos savivaldybėse “, kuris finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis. Apygardos indelis 4000 Eur. Veiklos vykdomos aštuoniose Lietuvos rajonų savivaldybėse: Varėnos, Lazdijų, Šakių, Rietavo, Joniškio, Ignalinos, Rokiškio, Zarasų. Šio projekto rėmuose 2018 m. spalio 4 d. Kaune Europa Royale Kaunas Hotel (Miško g. 11, Kaunas) vyks Forumas-konferencija „Savižudybių prevencijos pamokos Lietuvos savivaldybėse“. Į konferenciją kviečiame ir projekte SUPREME AIM dalyvaujančių savivaldybių bei Rotary klubų atstovus. Forumo-konferencijos  programa.

Konferencijos programa 20181004

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab